ТОВ VaultTec

Про компанію

Компанія "VaultTec" пропонує системи альтернативного енергопостачання, відновлювану енергію вітру, сонця та води.

Інноваційні технології опалення, нагрівання води, економії палива на всіх типах двигунів внутрішнього згоряння, зварювальне обладнання, високовольтне обладнання, індукційні нагрівачі, котли, електротранспорт, теплові насоси та вітрогенератори. І все це за найнижчими цінами в Україні.

Також ми можемо привезти будь-який товар, що вас цікавить з Китаю, оскільки маємо багаторічний досвід і перевірених постачальників. Співвідношення ціни та якості вас приємно здивує.

Енергетичне майбутнє сьогодні

 

"VaultTec" є офіційним дистриб'ютором європейської торгової марки “ECOELECTRO”.

Компанія "VaultTec" заснована в 2008 році, і надає широкий спектр послуг та товарів на території європейських країн.

Інтернет-магазин "VaultTec" просуває та розвиває на ринку України: альтернативні джерела енергопостачання, електротранспортні засоби різних категорій, товари екологічного та енергоефективного будівництва, товари для дому та саду.

 

Наша основна мета:

 

Нашою основною метою є просування та розвиток альтернативних джерел енергопостачання, електротранспортних засобів, екологічне та енергоефективне будівництво на території України.  У зв'язку з цим наша стратегія полягає у вертикальній інтеграції даних напрямків, ланцюжка поставок за рахунок використання наших ключових компетенцій у галузі логістики, дистрибуції та торгівлі.

 

Наші основні цінності:

 

Цілісність: Ми вважаємо, що наша обіцянка – це наш життєво важливий продукт - наше слово є гарантією. Відносини мають вирішальне значення для нашого успіху, і повністю залежить від підтримки високих етичних і моральних норм. Таким чином, норми відносин були встановлені як з індивідуальними, так і корпоративними клієнтами для отримання поваги та довіри.

 

Орієнтація на клієнта: ми прагнемо зрозуміти та розвинути відносини з клієнтами, прогнозувати та задовольняти основні потреби на основі постійного надання найкращих товарів, це гарант нашого процвітання.

 

Інновації: Ми не боїмося невдач, тому що це природна частина застосування нових ідей та інновацій. Для нас недостатньо досягнення цілей сьогодення, ми спрямовані на майбутні досягнення. Ми постійно працюємо у напрямку надання кращих послуг та продуктів, та не встановлені ліміти на наш потенціал розвитку.

 

На які товари надається гарантія?

На товари в нашому магазині надається гарантія, що підтверджує зобов'язання щодо відсутності товару заводських дефектів. Гарантія надається на строк від 2-х тижнів до 36 місяців залежно від сервісної політики виробника.
Будь ласка, перевірте комплектність та відсутність дефектів у товарі при його отриманні (комплектність визначається описом виробу або посібником з його експлуатації).

 

ГАРАНТІЯ

 

Я можу обміняти чи повернути товар?

Так, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».

Щоб використовувати цю можливість, будь ласка, переконайтеся що:

 • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, на лічильнику телефону не більше 5 хвилин розмов, програмне забезпечення не зазнавало змін і т. п.
 • товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки
 • збережені всі ярлики та заводське маркування

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється лише за наявності висновку сервісного центру, про те, що умови експлуатації не порушені.

Всі витрати на пересилання товару оплачує клієнт!

Сервісний центр не може відремонтувати мій товар у гарантійний період

Якщо в гарантійний період товар, який ви у нас купили, вийшов з ладу з вини виробника і не може бути відремонтований в авторизованому сервісному центрі, ми обміняємо товар на аналогічний або повернемо гроші.

Для цього, будь ласка, надайте нам:

 1. товар з повною комплектацією
 2. гарантійний талон (або будь-який документ, що підтверджує покупку в нашому магазині - наприклад товарно-транспортну накладну транспортній компанії)

 

У яких випадках гарантія не надається?

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті якщо:

 • порушено збереження гарантійних пломб
 • механічні або інші пошкодження, які виникли внаслідок навмисних або необережних дій покупця або третіх осіб
 • порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах
 • було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію або схеми товару
 • неправильно заповнений гарантійний талон або він відсутній (або за відсутності гарантійного талону документа, що підтверджує факт угоди - товарний чек або накладну транспортну компанію).
 • Гарантійні зобов'язання не поширюються на такі несправності:
 • природне зношування або вичерпання ресурсу
 • випадкові пошкодження, заподіяні клієнтом або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого відношення або використання (вплив рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів тощо)
 • ушкодження внаслідок стихійних лих (природних явищ)
 • ушкодження, спричинені аварійним підвищенням або зниженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі
 • ушкодження, викликані дефектами системи, в якій використовувався даний товар, або виникли в результаті з'єднання та підключення товару до інших виробів
 • ушкодження, спричинені використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації
 • програмне забезпечення, яке не входить до комплекту виробу

Обміну та поверненню не підлягають

1) Товари з розділу CD/DVD .

2) Товар який має безпосередній контакт із тілом з додатковими мастилами як гель, крем тощо. У такий розділ входить безпосередньо пульсометри з нагрудними ременями, фетальні доблери тощо

При покупці із сайту товару даних категорій, Покупець автоматично погоджується з умовами Куплі-Продажу.   

 

У разі відсутності гарантійного талону його функцію виконує накладна нова пошта. Гарантія набирає чинності з дня, коли клієнт забирає товар на відділенні транспортної компанії.

Cтатті

28.11.2018
Схема подключения солнечной батареи к аккумулятору. Типы аккумуляторов. Тонкости подключения.Рекомендуемая схема подключения....