+380 (93) 98... показать
Індукційний котел ЕТГ-РТ ##от компании## ООО VaultTec - ##фото## 1

Індукційний котел ЕТГ-РТ

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
1 168,02 ₴
В наличии

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Транспортная компания
Курьерская служба
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (93) 98... показать
Адрес
Украина, Запорожская обл., Запорожье, Запорожье на карте

Описание

«ЕТГ-РТ» - Електричний тепловий генератор - радіаторного типу.

  Це Індукційний обігрівач «50 герц 220 – 380 вольт» для підігріву протічного теплоносія, підігріву повітря, з можливістю застосування для розігріву різних рідких, сухих середовищ як в побуті так і в промисловості.

  Унікальність даного індукційного котла «ЕТГ-РТ» в простоті підключення, в легкості добавлення потужності або навпаки в зменшенні, в можливості набору великих потужностей, адже один нагрівальний модуль ЕТГ-РТ може бути виконаний від 1 кВт. до 2 кВт. При послідовному підключенні можна набирати будь яку необхідну потужність. Можливість монтажу на стіну, на стелю для економії місця або навіть в підлогу. Низька вартість при високій надійності.

Дана конструкція індукційного обігрівача є запатентована і являється інтелектуальною власністю, будь яке копіювання з комерційною вигодою це порушення чинного законодавства.

Рекомендації по підбору потужності.

 Для проведення прикладу візьмемо утеплене приміщення площею сто квадратних метрів з висотою стелі до трьох метрів. На цю площу для комфортного обігріву  «19-21°С» цілком достатньо ЕТГ-РТ потужністю  вісім кіловат.

 Для більшої економії електроенергії ми радимо монтувати потужність 10 -12 кВт. Дана конструкція дозволяє економити на запасі потужності, до прикладу: якщо 1 кіловат буде гріти 10 годин до заданої температури то 10 кіловат розігріє до даної температури за 40-45 хвилин.

Рекомендації по монтажу.

  Дана конструкція виділяє шум потужністю до 60 децибел, це в межах санітарних норм, але в житловому приміщенні ми ставити не рекомендуємо. Проводити монтаж ЕТГ – РТ краще в приміщеннях призначених для котельного обладнання, але можна використовувати гараж або прилеглі до житлового приміщення кімнати, а також монтувати на зовнішній стінці будівлі, при умові хорошої теплоізоляції самого ЕТГ-РТ.